Tvoření a pečení se školní družinou a pro školní družinu

22. 11. 2017 měli rodiče a prarodiče, sourozenci nebo dokonce kamarádi, možnost vrátit se do dětských let a usednout do školních lavic. Přesněji tedy za stoly ve školní družině, kde brobíhal již druhý ročník akce “Tvoření a pečení se školní družinou a pro školní družinu”. Moc nás potěšil velký zájem o tuto akci a všem, kteří přišli vyrábět nebo péct, děkujeme.

Vůně lineckého cukroví a perníčků se linula po celé naší škole a vytvořila nám krásnou atmosféru k výrobě vánočních dekorací. Andílci z papíru, drátků a mušliček, ozdobné šišky, hvězdy, koníci a andělé z keramiky ožívali v našich rukách. Teď jen připravit stánek na Vánoční jarmark školy, který se uskuteční 14.12. 2017 v areálu budovy Průchodní ZŠ Jeseník, kde budou všechny výrobky dětí i rodičů nabídnuty k prodeji. Koupí těchto výrobků podpoříte naše školní družiny – nákup nových her, hraček, materiálů nebo sportovních pomůcek. Předem děkujeme za jakýkoliv příspěvek a přejeme krásné svátky.

Kolektiv vychovatelů ZŠ Jeseník – Boženy Němcové