PODZIMNÍ SLAVNOSTI A JEJICH KOUZLO

PODZIMNÍ  SLAVNOSTI – projekt II. stupně – se 2.11. odehrával na naší škole Nábřežní ve velmi přátelské a uvolněné atmosféře. Přispěly k tomu stovky podzimních výtvarných prací, které zdobily rozlehlé prostory moderní pavilónové školy a také pestrý program.
Halloweenské radovánky jsou úspěchem celého učitelského, rodičovského a žákovského týmu od nejmladších až po nejstarší účastníky. Přišli všichni, kdo si rádi hrají, soutěží, tancují a užívají si zábavného pocitu v maskovaném převleku.
A co vše si zaslouží pochvalu?
Umíme vzájemně komunikovat. Umíme společně organizovat. Umíme se domluvit. Umíme si pomáhat. Umíme k sobě najít cestu. Umíme si práci naplánovat, rozdělit a dovést do úspěšného konce. To vše umíme společně mezi všemi třemi
pracovišti na naší škole.
PODĚKOVÁNÍ  posíláme všem, kteří se na vydařeném projektu podíleli a hlavně paní učitelce Martině Konečné, která byla hlavním organizátorem.