PODĚKOVÁNÍ ZA VÝSTAVU PAMĚŤ REGIONU

Učitelé a žáci II. stupně připravili pro všechny žáky naší školy a širokou veřejnost  RETROVÝSTAVU   pod názvem
PAMĚŤ  REGIONU.
Žáci jednotlivých tříd si s nadšením prohlédli a vyzkoušeli stovky exponátů, které učitelé a starší spolužáci z Nábřežní
sesbírali od svých rodičů a prarodičů. Všichni nás v krásném prostředí Nábřežní kamarádsky přivítali a po celou dobu nás velmi zajímavou a vkusně tématicky naaranžovanou výstavou provázeli. Spoustu historických školních pomůcek, elektroniku, hračky, nářadí, lovecké a sportovní potřeby, vybavení domácností, dekorativní předměty a předměty osobní potřeby děti viděly většinou poprvé v životě a nevěřícně koukaly. Zároveň se zaujetím poslouchaly názorný výklad učitelů, děvčat a chlapců z Nábřežní, kterým to slušelo v dobových kostýmech.
 Dalo Vám to spoustu práce, ale stálo to za to. Přejeme Vám ještě hodně chuti, nadšení a elánu v další tvůrčí práci. Těšíme se na další, tak příjemná společná setkávání.  MOC  DĚKUJEME.