Bazárek a dlabání dýní se školní družinou

Máme tady kouzelný barevný podzim a u nás v družince to podzimem opravdu i vonělo. 11. 10. 2017 jsme pro rodiče uspořádali malý podzimní bazárek. Zde si mohli prodat věci, které jejich děti již nepotřebují nebo z nich již vyrostly, ale také si za pár korun nakoupit na další sezónu.

Doprovodnou akcí bylo společné dlabání dýní. Nápad přišel zároveň s dárkem paní Sedláčkové, která nám přinesla tři obří dýně. My jsme zase na oplátku přislíbili, že se zúčastníme dýňových slavností našeho města o víkendu. Moc nás těšilo, že rodiče s dětmi opravdu přišli, donesli si dýně, šípky, jablíčka, větvičky, listy a další podzimní plody. Nálada byla skvělá, napečené buchty od paní Křivonožkové rychle mizely. Výsledek naší práce stál za to. První výstava proběhla ve vestibulu naší školy a poté byla převezena na náměstí. Druhé místo pro našeho dýňového pavoučka nás moc potěšilo!  Těšíme se na další akci.

Napsala Gabriela Žáková

Bazar a dýně