HURÁ NA ZASLOUŽENÝ ŠKOLNÍ VÝLET

Blížící se konec školního roku si žáci II. A a II. B zpestřili výletem do Petříkova. Vydali jsme se obdivovat krásy Jesenických a Rychlebských hor. Všichni jsme se hlavně těšili na úžasnou jízdu vlakem na Ramzovou a zpět. Vychutnávali jsme si výhledy na panorama Obřích skal a Šeráku. Do malebné horské vesničky v údolí řeky Branné jsme nenáročnou pěší túru zvládli bez problému a s radostí. Při občerstvovací zastávce jsme se zatajeným dechem sledovali dobrodružnou jízdu na letní bobové dráze o hodně starších výletníků. My druháčci jsme se vyřádili v zábavném parku, kde jsme si užili různé herní prvky – domky ve výškách propojené nadzemními stezkami, síťové mosty a tunely, provazové žebříky, prolézačky, klouzačky a houpačky. Na zpáteční cestě vlakem někteří projevovali únavu, ale většina z nás hýřila vtipem a legráckami.

Všem se výlet líbil, hlavně utužil kolektivy a přátelství v naší krásné domovské krajině.

M. Kováčová