Tom Cenek pojede na republikové finále OVOV

Je tak po triu dívek Poulíková, Poláková, Bakešová čtvrtým žákem v historii naší školy, který si svým vítězstvím v krajském kole této všestranné atletické soutěže vybojoval postup mezi celostátní elitu.

Byly to opět Hranice na Moravě, které minulý týden hostily nejlepší atlety pěti krajských okresů v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Dvanáctka našich reprezentantů se v poli více než dvou stovek sportovců z celého kraje postupně poprala s během na 60m, dálkou, hodem kriketovým míčkem, následovaly shyby na lavičce, sedy – lehy a závěrečný běh na 1km.

Jakákoliv pozice na stupních vítězů v KK je ohromný úspěch a v šesti věkových kategoriích dosáhl tucet žáků naší školy hned na čtyři medailová umístění. Pro bronz si na bednu došli Viktorka Gajdošová (IV.C) v kat. dívky 2006, Daniel Bakeš (V.B) v kat. chlapci 2005 a Sebastian Kašník (VII.B) v kat. chlapci 2003. Nejmladší účastník výpravy Tomáš Cenek (IV.C) pak opanoval celou svoji kategorii chlapci 2007 a ziskem 3.303 bodů si zajistil postup do republikového finále v Brně.

Celé dvanáctce našich žáků ale patří dík a jedno velké HURÁÁ za reprezentaci školy.

IMG_7546 IMG_7542 IMG_7541 (2)