Talentmánie v družince

Poslední květnový den se na Božence v družině konala soutěž „Talentmánie“. Do soutěže se mohly přihlásit děti ze všech školních oddělení a ukázat svůj talent. Soutěžících bylo nespočet a talent se projevil ve hře na kytaru, klavír, flétnu, klávesový akordeon. Také jsme mohli slyšet velice talentované zpěváky, vidět nadané tanečníky, baletky, ale i sportovce s fotbalovým balonem, sestavou z karate. Vystoupení byla milá, snaživá a odvážná. Soutěžící byli hodnoceni porotou, která se skládala z 3 dětí z publika, babičkou s dědečkem, kteří se přišli podívat na svého vnuka a paní vychovatelky. I když panovala u některých větší či menší tréma, překonali ji a odměnou jim byl velký potlesk publika. A kdo zvítězil? Všichni, kdo našli odvahu vystoupit a ukázat se. Nikdo ze soutěžících neodešel bez odměny a pochvaly za odvahu. Na příští rok se už těšíme na další pěkná vystoupení v „Talentmánii“.

Napsala Dana Spáčilová