Poznáváme povolání svých rodičů

Jedno odpoledne přijal naše pozvání do školní družiny mezi děti I. a II. oddělení na BN veterinář, pan Štelcl. Byl pozván v rámci projektu „Poznáváme povolání svých rodičů.“ S úsměvem a trpělivostí odpovídal na nejrůznější a všetečné otázky, které se týkaly zvířat a práce s nimi. Velkým zážitkem bylo i zkoušení některých pomůcek potřebných pro práci veterináře. Tou největší třešničkou na dortu bylo, když si děti mohly vyzkoušet tzv. uspávačku-foukačku, kterou se uspává zvěř. Samozřejmě,  jenom jako. 🙂 Celé odpoledne bylo velmi pěkné a milé, moc se nám všem líbilo. Závěrem si každé z dětí odneslo malé, umělé zvířátko. Už nyní se těšíme, až si tuto akci příští rok zopakujeme a dozvíme se novinky ze světa zvířat.

Naděžda Petříková,vychovatelka ŠD.

Poznáváme povolání svých rodičů (1)