Krajské kolo McDonald´s Cup

Ve středu 24. 5. se naše škola zúčastnila krajského kola turnaje v kopané pro žáky mladšího školního věku – Mc.Donald´s Cup v Olomouci – 20.ročník. Do Olomouce jsme se dostali vítězstvím v okresním kole, které se odehrálo v Jeseníku 12.5. Ve skupině jsme narazili na týmy Olomouc, Přerov, Prostějov a Šumperk. Hráči dávali do hry vše, nicméně jsme obsadili páté místo. Trenérem týmu byl pan Kamil Oříšek, pedagogický doprovod Jaroslava Klosowská. Turnaj se uskutečnil na hřišti SK Sigma Olomouc – hrací plocha č.2. Počasí se nakonec umoudřilo a dokonce svítilo sluníčko. Všem hráčům patří poděkování a pochvala za reprezentaci naší školy za chuť a obětavost, kterou dávali do hry při každém zápase.

Sestava týmu  :  Gálik Štěpán, Kasal Radek (oba 3.B), Jelínek Jan , Zelinka Karel, Sytař Jakub ( branař ) všichni 4.A, Žitňanský Michal – 4.C, Černý Bohuslav – 5.A, Bakeš Daniel – 5.B, Oříšek Filip – 5.C.Mc Donald´s 1.jpg 1

Mc Donald´s 1.jpg 2

Napsala Jaroslava Klosowská