Výtvarníci zabodovali, jsme první!

Naše šikovné dětičky ze získaly už několik prvních a dalších míst ve výtvarné soutěži. Poprvé v soutěži vyhlášené městem Jeseník  „Město slaví 750 let“. V této soutěži výrazným způsobem ukázala naše škola, že jsme skvělí. Tolik ocenění na prvních třech místech, tolik čestných uznání!

Podruhé se nám skvěle dařilo v soutěži vyhlášené ZŠ Jeseník, Fučíkova „Co chci v Jeseníku  změnit nebo upravit“. A zase obrovský úspěch našich dětiček!  Obsadili jsme všechna první místa ve všech kategoriích, místa druhá i třetí.  ZŠ Jeseník to prostě umí, máme dobré a šikovné učitele a učitelky, skvělé a šikovné žáky. Přesvědčí vás výsledková listina.

napsala Helena Grygárková

výtvarníci zabodovali - jsme první 2

Výsledkové listiny:

Výsledková listina soutěže  ,,Co bych chtěl ve městě  Jeseník změnit, upravit..“

  1. kategorie – 1.st. ZŠ, jednotlivci

1. místo – Křížový vrch, Jakub Antoš, 2.C, ZŠ Jeseník, Božena Němcová

1. místo – Podchod u vlakového nádraží, Viktorie Gajdošová, 4.C, ZŠ Jeseník, Božena Němcová

2. kategorie – 1.st.ZŠ, kolektiv žáků (1.a 2.třída), plošné práce

1. místo – Malba +báseň, 1.C a 2.C, Společná práce dětí ze ŠD, 1.oddělení, paní vychovatelka Žáková, ZŠ Jeseník, Božena Němcová

3. kategorie – 1.st.ZŠ, kolektiv žáků (1.a 2.třída), prostorové práce

1. místo – Strašidelný hrad, ZŠ Jeseník,1.C a 2.D, 2.oddělení, paní vychovatelka Petříková, Božena Němcová (Ivana Dušková, Štěpánka Šibravová, Sofie Snopková, Darina Chmelařová, Agáta Dudíková)

2. místo – Parkour Jeseník, 2.D, 2.oddělení, ZŠ Jeseník, Božena Němcová, paní vychovatelka Petříková, (Adam Laža, Jakub Raif, Jakub Sedláček)

3. místo – Dinopark, 2.D, 2.oddělení, paní vychovatelka Petříková , ZŠ Jeseník, Božena Němcová (Jan Lidmila, Matyáš Žitka, Vojtěch Stroka, Alex Bílek, David Braun)

4. kategorie – 1.st. ZŠ, kolektiv žáků (3.-5.třída), plošné i prostorové práce

1. místo – Jeseník budoucnosti (750 – 850 LET), 4.C, paní učitelka H.Grygárková, ZŠ Jeseník, Božena Němcová

2. místo – Společná práce žáků, ŠD, ZŠ Jeseník, pracoviště Průchodní (Veronika Konečná, Ester Jurčáková, Adam Pěček, Nikola Vidličková, Petra Hořejšová, Václav Zlámal, Lukáš Drochýtek, Petr Joklík, Erik Hauke, Ondřej Hodis, Daniela Horáčková, Anna Vinklerová, Sofie Malinková, Karolína Korytářová, Dominika Brumovská, Lukáš Maceček, Jan Grepl, Tereza Janíčková)

2. místo – Stezka ke Kauflandu, 4.A, ZŠ Jeseník, Fučíkova 312 (Patrik Dirda, Dominika Soukupová, Štěpán Podhorný, Nikola Prokešová, Marianna Mokrá, Iveta Dirdová, Patrik Suchý, Robert Polák, Patrik Maďar)

5. kategorie – 2.st. ZŠ, kolektiv žáků, plošné i prostorové práce

  1. místo – Workoutové hřiště, Daniel Macháň, Radim Černý, 8.A, ZŠ Jeseník, Fučíkova 312
  2. místo – Společné práce žáků, 2.st., ZŠ Jeseník, Fučíkova 312 (Lukáš Zálešák, Petr Švob, Jakub Zavalaný, Patrik Řezníček, Filip Bilý)

Čestné uznání

Bruslení, Tereza Exelová, 6.B, speciální třída, ZŠ Jeseník, Fučíkova 312

 

 

Výsledková listina výtvarné soutěže 750 let města Jeseník

Čestná uznání:

  • kolektiv ZŠ Jeseník Fučíkova – Daniel Macháň, Jakub Florián, Alexandr Kováč, Sára Černíková, pí uč. Eva Javůrková
  • kolektiv ZŠ Jeseník – Anna Pavlíková, Amálie Jezerská,

Sára Štelclová, Anežka Turková., pí uč. Hana Sedláková

  • Radka Mazurová, Nikola Bundilová: ZŠ Jeseník Nábřežní
  • Kateřina Vašutová, ZŠ a MŠ při PLL
  • Kolektiv ZUŠ Jeseník (I. Svobodová): Venušánci
  • Niccole Vanesa Marková, Ondřej Čajan – SŠ gastronomie a farmářství Jeseník
    Kategorie MŠ: kolektivní práce
  1. místo: MŠ Kopretina – 9 dětí
  2. místo: MŠ Supíkovice
  3. místo: MŠ Kopretina, 10 dětí, pí uč. Obzinová, Staščáková

Kategorie MŠ: individuální práce

  1. Ema Latten Gergová – MŠ Žulová
  2. Veronika Drochýtková, MŠ Jiráskova Jeseník
  3. Lenka Zlámalová, MŠ K. Čapka Jeseník

 

Kategorie ZŠ – kolektivní práce:

1. kolektiv ZŠ Jeseník 4. C – pí uč. Helena Grygárková

1. ZŠ Jeseník 4. A : Karel Zelinka, Manh Lai, Sára Tschulíková, Ondřej Zemčík, Petr Joklík, Jan Cimburek, Barbora Osladilová, pí uč. Iveta Bartuňková

2. kolektiv ZŠ Jeseník 4. B. – p. uč. Vilém Otruba

  1. ZŠ Bělá p. Pradědem – Filip Krása, Jan Žák – 7. tř.

3. místo: kolektiv ZŠ Jeseník 5. A – pí uč. Ivana Kořenková

3. místo – ZŠ Jeseník Nábřežní, 8. A – Hana Jelínková, Sabina Machačová, Filip Kubáň, pí uč. Martina Konečná

 

Kategorie ZŠ – individuální práce:

  1. Alexandra Mazurová, ZŠ Jeseník, pí uč. Ivana Kořenková
  2. Radka Mazurová – ZŠ Jeseník Nábřežní
  3. Vít Rotter, ZŠ Jeseník, pí uč. R. Burešová

 Cena za soubor prací:

  • Škola A1 D. Akritidisové – 15 prací
  • ZUŠ Jeseník (p. uč. Jan Hanulík): 10 prací

 

Kategorie ZUŠ:

1. místo: Natálie Zemanová (ZUŠ – J. Krhánková),

1. místo: Nela Poskerová (ZUŠ Jeseník – I. Svobodová).

2. místo: Markéta Políšenská (ZUŠ – J. Krhánková)

3. místo: Tereza Mandátová (ZUŠ – I. Svobodová), Zuzana Ingrová (ZUŠ – I. Svobodová)