Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice – pro nás velmi úspěšné!

Pohár rozhlasu  je tradiční každoroční soutěž, která vytváří a udržuje atletické tradice na školách a podchycuje chlapce a děvčata k pravidelnému aktivnímu sportování. Letošní ročník jsme opět pomáhali organizovat v krásném sportovním areálu naší školy na ulici Nábřežní. Soutěže se zúčastnili žáci 2. stupně většiny základních škol a nižšího gymnázia okresu Jeseník. Zajímavé souboje probíhaly ve skoku dalekém, vysokém, vrhu koulí, hodu kriketovým míčkem, sprintu, vytrvalostních bězích a ve štafetách.

Naši žáci získali v soutěži družstev celkové vítězství ve všech kategoriích a individuální pomyslné medaile vybojovali téměř ve všech disciplínách.

Všem našim reprezentantům gratulujeme!

Více fotek si můžete prohlédnout na našich facebookových stránkách ZŠ Jeseník.

Romana Grosičová

Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice- pro nás velmi úspěšné!1 (1) Okresní kolo Poháru rozhlasu v atletice- pro nás velmi úspěšné!3 (1)