Atletická všestrannost našim žákům sluší

Již pošesté hostila naše škola okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Stalo se tak za zamračeného čtvrtečního počasí, kdy sportovní areál na Nábřežní ul. hostil pod patronací olympijské medailistky Š. Kašpárkové více než šedesátku těch nejšikovnějších žáků okresu od roč. 2007 až po roč. 2002.

Opět se ukázalo, že žáci naší školy jsou všestranně atleticky připraveni a s pěti náročnými disciplínami se zdatně porvali. Postupně se představili při skákání přes švihadlo, klicích, trojskoku a hodu medicinbalem, v závěrečné disciplíně si mohli zvolit běh na 1 km či driblink po dobu dvou minut.

Z deseti kategorií jednotlivců ovládli naši žáci rovných osm:

Dívky 2006 – Gajdošová V. (IV. C)

2005 – Cenková E. (V. C),

2004 – Mičkerová M. (VII. B)

2003 – Buchtová M. (VIII. B)

Hoši 2007 – Cenek T. (IV. C)

2005 – Bakeš D. (V. B)

2004 – Tovaryš L. (VI. C)

2003 – Kašník S. (VII. B)

2002 – Stolařík D. (IX. B).

I osmi členné družstvo naší školy si vítězstvím v OK s celkovým počtem 20 156 b. vybojovalo postup do krajského kola, které se uskuteční 8. 6. v Hranicích na Moravě.

MF

Atletická všestrannost našim žákům sluší II. Atletická všestrannost našim žákům sluší I.