Jak prožila měsíc leden školní družina?

Naše přání, aby napadl sníh, se hned na počátku měsíce ledna naplnilo. Přineslo nám spoustu nových nápadů na práci v odděleních – takoví sněhuláci všemi možnými technikami, vločky, zimní náměty, nabízí  spoustu kreativních prací. A pak samozřejmě sportovní vyžití venku, v přírodě, na hřišti. Slunečné počasí a dobrý sníh připravilo výborné podmínky pro aktivní činnost venku, proloženou spoustou různých soutěží. Házení sněhovou koulí na cíl, a do dálky, závody v běhu s lopatou a s kamarády, běhy ve stopách, pozpátku. I zimní kopaná má svoje kouzlo. Největší zážitek děti měly ze stavění sněhuláků, bunkrů a zvířátek. Smetanové sady a jejich terénní kopečky nám posloužily k bobování.
A co nového máme ve školní družině? Zprovoznil se zabezpečovací systém, který dopomůže k lepší ostraze budovy školní družiny. Rodiče a blízcí  se nyní dostanou do budovy až po zazvonění na dané oddělení. WP_20170123_003 WP_20170106_005