Co se ve vánočním čase dělo ve školní družině

Prosinec začal vánočním jarmarkem 5. 12. v areálu školy na Průchodní ulici.  Zde jsme předvedli , co jsme se naučili, co natrénovali a co jsme vyrobili. Počasí bylo příjemné, brzy se setmělo a díky této tmě byl krásně vidět nazdobený stromeček. Náměstíčko se plnilo. Každý z nás tu měl svou babičku s dědou nebo tetičku se strýčkem či své rodiče. V 17.00 jsme se těšili na náměstí, kde na nás čekali čerti a Mikuláši. Prostě, příjemný podvečer.

Další kolotoč začal hned po Mikuláši. Každý si chtěl udělat pro své blízké malý dárek. Záložky, přáníčko, hvězdičku. Chtěli jsme si i nazdobit oddělení, chodby a proto jsme stříhali, lepili, natírali. K tomu nám na pár dnů napadl sníh, což bylo moc fajn. Mohli jsme vystřídat činnosti a udělat závody v jízdě na lopatě. V posledním týdnu proběhly vánoční besídky a  1. B měla dokonce palačinkový den. Všude se něco dělo a  najednou tu byly prázdniny. Jenom ještě ten sníh, aby byl. Tak veselé.

napsala J. Klosowskáwp_20161205_005