Duhová písnička

Po první adventní neděli jsme se podívali do jesenické kaple, odkud zněly krásné písničky. Sjely se tu nejtalentovanější děti z celého okresu, aby předvedly své pěvecké umění. V pondělí 28. 11. totiž proběhla další kolo oblíbené soutěže Duhová písnička, kterou tradičně pořádá středisko volného času DUHA. A naše děti byly skvělé, tak jako každý rok. Pod vedením a doprovodem paní učitelky Václavkové získali naši žáci dvě třetí místa a to:  Terezka Blašková 5. A, a Adélka Kropáčová 2. A. Na druhé příčce se umístila Vendulka Zatloukalová 3. D.  Zlatou slavicí se ve své kategorii stala naše hvězdička Zuzanka Pavlíčková 5. A, která všechny přítomné potěšila krásnou písničkou Hvězda na vrbě.

Také ostatní děti se velmi snažily, ale v tak velké konkurenci může vyhrát jen jeden. Proto i jim patří poděkování za přípravu a vzornou reprezentaci: Eliška Podešvová 2. B, Valerie Ilíková 3. A, Nicol Juříková 2. A, Anna Švancarová 4. A, Vojtěch Gryga 5. A, Ema Cenková 5.C, Natálie Hrancová 5.C Agáta Dudíková 2.D.

napsala Irena Václavková