Jak jsme v listopadu zdobili vánoční stromeček

Na začátku listopadu nás oslovila firma OPTYS s nabídkou účastnit se soutěže Zdobení vánočního stromečku. Tato soutěž má podpořit tvořivost dětí mladšího školního věku. Naším úkolem bylo nazdobit dřevěný stromeček z překližky vysoký 50 cm. A tak se v naší třídě 3. B  sešel tým malých návrhářů a výtvarníků, kteří se pustili do práce. Chlapci vyzdobili svou stranu do modré barvy, děvčata si vybrala červenou. Na každou baňku, kterou si vlastnoručně obarvili, napsali počáteční písmeno svého jména, tak aby se náš stromeček ve světě neztratil. Uvidíme, jak se bude stromeček líbit hodnotící komisi a možná vyhrajeme i balíček výtvarných potřeb v hodnotě 800 Kč.

Opravdu bylo velmi příjemné navodit si vánoční náladu a spolu s kamarády zažít spoustu zábavy a tvoření. Zdobení druhého stromečku se ujaly děti ze 4. B třídy.

stromek-1

Zapsala: Zdeňka Mrosková