NETRADIČNÍ OLYMPIÁDA

Oslavy 10 let Spolufest pokračovaly na Průchodní 3. června, kdy se žáci 1. stupně zúčastnili různých netradičních sportovních disciplín. K soutěžení byly přizvány i děti z MŠ Čapkova a MŠ Diettersdorfova. Netradiční olympiáda byla zahájena předáním olympijských pochodní zástupcům tříd, kteří oběhli čestné kolo a umístili pochodně na místo, kde vlály po celou dobu akce. Děti zápolily v disciplínách, jako bylo skákání v pytli, prolézání tunelu, střílení na branku, jízda s kolečky, točení kruhů, chůze na chůdách, slalom v gumácích a s potápěčskými brýlemi na očích, překonávání překážek s pálkou a s míčkem, hody na cíl. Každý žák obdržel kartičku, kam jim bylo zaznačeno splnění stanoviště. Po splnění všech úkolů se celá třída přesunula k poslednímu stanovišti, kde všichni obdrželi diplom za účast a malou sladkou odměnu. Počasí nám vydrželo a děti si tento den užily. S dohlížením, zda jsou úkoly na stanovištích plněny správně, nám pomáhali vybraní žáci 2. stupně, kterým patří za jejich svědomitě vykonávanou činnost poděkování.

napsala I. Bartuňková

olymp4 olymp2 DSCN5695 DSCN5685 olymp3