Táhneme za jeden provaz

Dne 3. 6. 2016 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili závodu s názvem „Táhneme za jeden provaz“, který se konal v areálu bývalých kasáren v Jeseníku. Soutěžilo se v několika disciplínách: fyzická zdatnost, postřeh, lanová dráha, kvíz, zdravověda a hod na cíl. Závod také probíhal v poměrně obtížném terénu, ale děti si i s tímto problémem uměly poradit.

Závod byl rozdělen do dvou kategorií – mladší žáci (1. – 3. ročník) a starší žáci (4. a 5. ročník). V mladší kategorii se celkem zúčastnilo 22 družstev a ve starší kategorii 24 družstev. Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích a to z každé budovy.

mladší žáci

B. Němcové: Žitňanský Michal, Cenek Tomáš a Vrána Ondřej

B. Němcové: Balcárek Jan, Látka Lukáš, Karakasidu Natali

Průchodní: Jelínek Jan, Joklík Petr, Osladilová Barbora

Průchodní: Doleželová Jana, Maceček Lukáš, Kropáč Lukáš

starší žáci

B. Němcové: Christmann Vojtěch, Tomášek Ondřej, Hrtanová Tereza j

B. Němcové: Bár David, Agóčová Agáta, Vrána Martin

Průchodní: Marcalík Daniel, Kovář Vítězslav, Macháčková Nikola

Průchodní: Pavlátková Charlotte, Horký Martin, Guzejová Kristýna

Výsledky:

Kategorie ml. žáci

1. místo ZŠ Jeseník – B. Němcové
  2. místo ZŠ Jeseník – Průchodní

Nejen vítězům, ale také všem zúčastněným patří velká gratulace a poděkování za reprezentaci naší školy.

Táhneme za jeden provaz (48) Táhneme za jeden provaz (22)