Pomalu se to blíží – vodácký kurz pro deváťáky

Termín: 20. – 24. 6. 2016
Místo: Baťův kanál – plavební komora Vnorovy www.batacanal.cz, www.batuvkanal.cz, www.youtube.com/watch?v=kGy-3qJ5IQM
Ubytování: vlastní stany v tábořišti plavební komory Vnorovy (chemické WC, solární sprcha)
Strava: 4 x celodenní penze, dovoz jídla na místo a konzumace z vlastního nádobí
Doprava: vlak Jeseník – Veselí nad Moravou v 8.55 z vlakového nádraží, odtud přesun motorovou lodí do tábořiště, cesta zpět v opačném pořadí, příjezd do Jeseníku 24. 6. ve 13. 11 hod.
Náplň: vodácký výcvik na kánoích, kajacích, raftech, hry v přírodě, poznávací činnost
Cena: 2.200,- Kč, cena zahrnuje táboření, stravu, dopravu vlakem, dopravu motorovou lodí, půjčovné lodí a dalšího materiálu na vodácký výcvik, dopravu autobusem a odvoz lodí z celodenního výletu z Rohatce zpět do Vnorov, cena nezahrnuje případné vstupné při poznávací činnosti
Platba: zálohu 1000,- Kč do 16.5. na účet školy – č.ú. 274382827/0300, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte a účel platby: vodácký kurz. Doplatek 1200,- Kč do 14. 6. týmž způsobem. Pro následné vyúčtování uveďte prosím č. ú (jedno), kam bude převedena případná vratka.
Jiné: Kurz je součástí ŠVP v rámci tělesné výchovy, omluva pouze ze zdravotních důvodů na základě lékařského potvrzení, či jiných závažných důvodů (např. finančních). Záloha je vratná pouze v případě akutní nemoci (potvrzení od lékaře), či vážných rodinných důvodů (zdůvodnění rodičů či zákonného zástupce). Vedení vodáckého kurzu si vyhrazuje právo vyloučit předem z kurzu žáky s trvale vážnými kázeňskými problémy, za něž nemůže nést na této akci zodpovědnost (takovýto žák – žáci absolvují v době kurzu výuku v ZŠ).  Dále si vyhrazuje právo vyloučit žáka pro hrubé porušení šk. řádu i během kurzu a to bez nároku vrácení peněz!
Další informace v info č. 2 koncem května + prohlášení o bezinfekčnosti

IMAG0874 webIMAG0831 web08062011190 web