Květen měsíc atletických úspěchů

Každý rok v květnu se ve sportovním areálu naší školy konají okresní kola dvou atletických závodů, kterých se účastní závodníci z většiny škol okresu.

V Poháru rozhlasu žáci bojovali ve skoku dalekém, vysokém, ve vrhu koulí, hodu kriketovým míčkem a zápolili na sprinterských i vytrvalostních tratích, vše korunovali atraktivní štafety. Naši zástupci se umístili na bedně v téměř všech disciplínách a po sečtení všech úspěchů jsme jako družstvo získali 1. místo hned ve třech kategoriích – ml. i st. žákyně a st. chlapci. Družstvo ml. žáků pak získalo 2. místo.

Druhou květnovou soutěží byl atletický čtyřboj, který opět ukázal naši atletickou dominanci. Ve všech čtyřech kategoriích naše družstva obsadila 1. místo.

Všem reprezentantům děkujeme a gratulujeme!