19. ročník okresního turnaje McDonald´s CUP

Dne 27.4. se konal na stadionu v Jeseníku 19.ročník  okresního turnaje Mc.Donald.s Cup v kopané pro žáky mladšího školního věku. První z obou kategorií ( mladší – 1.až 3. třída , starší – 4. až 5. třída ) postupují do krajského kola do Olomouce. Turnaj byl vyrovnaný, na dosažení postupu měly skoro všechny týmy. Počasí bylo chladné a slunečné. V průběhu dne se přišli na své ratolesti podívat rodiče, kteří nás povzbuzovali. V kategorii mladších skončila naše škola na druhém místě za ZŠ  Mikulovice pod vedením trenéra Aleše Salvy a vychovatelky V. Hájkové. Sestava týmu  :  Halíček Libor – I. C, Plachetka Daniel – I. D, Drochýtek Lukáš – II. A, Ilnický Tadeáš – II. C, Anchundia Dimas – II. D, Jelínek Jan ( brankař ), Sytař Jakub, a Zelinka Karel – všichni III. A, Žitňanský Michal, Brabenec Lukáš – oba III. C, Látka Lukáš – III. E. I ve starší kategorii byly  týmy velice vyrovnané. V semifinále skončila naše škola na třetím místě za ZŠ Supíkovice a ZŠ Javorník . Vedoucí  – p. Hlobil a vychovatelka J. Klosowská. Sestava : Plšek Lukáš a Vrána Ondřej – oba III. C, Balcárek Jan – III. E, Černý Bohuslav ( brankař ) – IV. A,Urban Ondřej a Bakeš Daniel – IV. B, Hlobil Lukáš a Tomášek Ondřej – IV. D, Formánek Ondřej, Bár David, Šimčík Petr ( všichni V. D ), Novák David V. E.

Napsala Jaroslava Klosowská