Pěvecká soutěž – DUHOVÁ PÍSNIČKA

V jesenické kapli proběhlo dne 27. ledna okresní kolo populární pěvecké soutěže Duhová písnička, kterou organizuje středisko volného času DUHA. Jako každoročně, i letos přijely ty nejtalentovanější děti z celého okresu. A že jich letos přijelo! I naše škola připravila do soutěže 17 dětí z prvního stupně. O přípravu a doprovod se postaraly paní učitelky Václavková a Stúpalová. A kdo, že nás to reprezentoval a jak si děti vedly?
No skvěle. Čtyři bronzové a jednu zlatou medaili si odnáší naše děti . Zlato v hrdle a 1. místo  s písničkou Pasu, pasu písničku si ve své kategorii vyzpívala Zuzanka Pavlíčková. Čtyři 3. místa ve svých kategoriích získala tato děvčata: Adélka Kropáčová, Valerie Ilíková, Terezka Blašková a Nela Becisová. Velká gratulace!
V této soutěži je účast cennou zkušeností i pro děti, které nezískaly medaili. Naučí se vystupovat před spolužáky i z jiných škol, před  porotou, rodiči a veřejností. Všichni si hlavně odnesli dobrý pocit, že zpěv je krásnou součástí našeho života.
Zapsala R. Stúpalová a I. Václavková