5. ročník Vánočních dílen na Božence.

Dne 18. 12. se na ZŠ Jeseník, B. Němcové uskutečnil už 5. ročník Vánočních dílen. Letos bylo vytvořeno 15 pracovních dílen, ve kterých si děti spolu s rodiči a prarodiči vytvářely vánoční přání nebo dárečky. Adventní čas byl znát na každém kroku, všude se ozývaly koledy a rozsvícené stromečky ozdobily každou třídu. Děti během dopoledne navštívily 4 dílny, které si předem vybraly. Tradičně nám přišli pomoci kamarádi z II. stupně ZŠ. Připravovali materiál v dílnách, doprovázeli prvňáčky a pomohli jim tvořit dárečky nebo vítali rodiče a prarodiče, kteří nás přišli podpořit a vytvořit si něco hezkého s dětmi ve škole. Letos se konal už 5. ročník a návštěvnost byla velká.

Zvlášť bychom chtěli poděkovat  Sabině a Lucce ze 7. A, které se seznámily se Štěpánkem a Tomáškem a celou dobu se staraly, aby kluci vše zvládli a tvoření se jim líbilo. Děkujeme taky rodičům a prarodičům za to, že si našli čas a přišli s námi strávit hezké adventní dopoledne.                                                                                                                                                      Učitelky BN, žáci 1. a 2. stupně ZŠ.