Anglie

Tak už je to tady!

Dnes v 10:00 jsme jim zamávali a přejeme jim šťasnou cestu, příjemný pobyt, spoustu nádherných zážítků a získaných vědomostí.

20151011_095222

Aktuálně:

11. 10. – 21:39 „Dnes se hlásíme naposledy, měli jsme pauzu a další pauza zhruba za 3 hodiny. Ozveme se ráno. Vše OK.“

Martina Konečná

12. 10. – 8:30 „Máme za sebou cestu trajektem, vylodili jsme se v Doveru a pokračujeme do Londýna.“

Miloslava Holubová

13. 10. – 21:43 „Opět se hlásíme. Dnešek proběhl v pohodě, děti jsou spokojené a všechny Vás zdraví. Dopoledne jsme prohlédli Hampton Court, odpoledne jsme nakupovali dárečky a absolvovali rozřazovací testy ve škole. Škola je moderní, lektoři přísní ale příjemní. Jsme po večeři a chystáme se spát.“

Miloslava Holubová

londyn

14. 10. – 14:50 „Teď jsme byli ve Windsoru, letním sídle královské rodiny. Počasí nám přálo – svítí sluníčko a vracíme se do Londýna do školy. Zítra máme na programu plavbu na lodi směrem k Toweru a Tower Bridge. Děti se už moc těší, pro většinu z nich je výlet do Londýna splněný sen. Ozveme se zase zítra.“

Martina Konečná

15. 10. – 17:21 „Naposled y se hlásíme z Londýna. Ráno jsme si užili cestu lodí přímo k Toweru. Tam jsme obdivovali korunovační klenoty. Pak jsme vystoupali po schodech věže Tower Bridge, odkud jsme měli poslední dechberoucí výhled na Londýn.

Po vystoupání ke Královské observatoři jsme se vyfotili u nultého poledníku. Teď po náročném dni plném posledních zážitků z anglické metropole sedíme v autobuse a už se na Vás těšíme! See you tomorrow!“