Úspěchy

Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 29 článků
Skorokulatý ročník Huberťáku v našem držení

01.05.2024 | Úspěchy
Překrásná jarní kulisa supíkovické krajiny lemovala letošní 29. ročník Hubertova pohárů, na kterémžto nás první květnový pátek reprezentovalo 20 branců, kteří se umí popasovat se střelbou ze vzduchovky, hodem granátem na cíl a přelézáním lana. A to vše v konkurenci sedmi jesenických škol.

28.04.2024 | Úspěchy
Okresní kolo v Basketbale se uskutečnilo 30.4.2024 ve sportovní hale v Javorníku a naše škola u toho nesměla chybět.
Formela Cup

28.03.2024 | Úspěchy
V pátek 22.3.2024 se v tělocvičně v Javorníku konal již 29.ročník fotbalového turnaje Formela Cup. Naše škola vyslala na tento turnaj hned 2 týmy - tým Boženy Němcové a tým Průchodní.
Matematický klokan

28.03.2024 | Úspěchy
Dne 22. 3. se i na naší škole konala soutěž Matematický klokan. Na 1. stupni si tuto logickou soutěž mohly vyzkoušet všechny děti od 2. třídy. Na 2. stupni se zúčastnili jen vybraní žáci z jednotlivých tříd.
Literární okno aneb čtu, kreslím, píšu, vymýšlím, bavím se a rapuju

26.03.2024 | Úspěchy
Skupinka kreativních dětí z různých škol na Jesenicku se sešla 27.3. v knihovně Vincence Priessnitze, aby si žáci vyzkoušeli spolupráci s vrstevníky, které předtím neznali, ponořili se do světa slov, postav, příběhů a vytvořili svého vlastního literárního hrdinu.
Biologická olympiáda

18.03.2024 | Úspěchy
Proběhlo školní kolo olympiády nabyté pátráním, bádáním a pokusy!
Konverzační soutěž v anglickém jazyce

23.02.2024 | Úspěchy
Hlásíme se opět po roce s výsledky ze Soutěže v anglickém jazyce. Letos nás v okresní kole, které se již tradičně koná na naší škole, reprezentovali čtyři skvělí angličtináři.
OK zeměpisné olympiády

23.02.2024 | Úspěchy
Se školními soutěžemi se roztrhl pytel a ani v zeměpise nejsme pozadu… Ve středu nás krásně přivítaly Mikulovice, které se již klasicky ujaly organizace okresního kola zeměpisné olympiády. Bylo každoročně narváno – celkově se účastnilo 9 základních škol z okolí včetně Gymnázia Jeseník.
OK v českém jazyce

29.01.2024 | Úspěchy
Okresní kolo Olympiády z českého jazyka
29.1. reprezentovaly naši školu na Gymnáziu Jeseník žákyně 9.C Nela Poskerová a Viki Sekaninová. V těžké konkurenci vybojovala Nela krásné 9. místo.
Holky,byly jste super! Děkujeme za reprezentaci školy.
Naši sporťáci se češtiny nebojí

12.12.2023 | Úspěchy
Ve čtvrtek 30. listopadu se 16 žáků 8. a 9. ročníku pustilo do řešení úkolů školního kola Olympiády v českém jazyce. Soutěž byla rozdělena na jazykovou a slohovou část.
Úspěch v akci Pěšky do školy

29.10.2023 | Úspěchy
Krásné horské město se k tomu přímo vybízí a tak je jasné, že jsme se již po několikáté zapojili do celorepublikové akce Pěšky do školy. Žáci i zaměstnanci školy byli v daném soutěžním týdnu motivováni a vybízeni, aby chodili pěšky, jezdili na kolech či koloběžkách ještě více než doposud.
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-12 z 29 článků